Vestel CMI 9812 A+++ 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi

Ücretsiz Nakliye ve Montaj, Faturalı, Garantili

5,0 (0 Yorum)

Ürün Kodu : 20219924
3.538,82 TL
2.399,00 TL %32 İndirimliVestel CM 9812 A+++ 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi

Vestel CM 9812 A+++ 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi modeli yüksek performanslı ek özellikleri ile öne çıkıyor. 9 kilogramlık geniş iç haznesi ile tek seferde çok sayıda çamaşırın yıkanmasına olanak sağlayan ürün, tüketicileri sık çamaşır yıkama zahmetinden kurtarıyor. Üretiminde Vestel Inverter motor kullanılan Vestel CM 9812 modeli, geleneksel çamaşır makinelerine kıyasla yıkama ve sıkma işlemlerinin ses seviyesini önemli ölçüde azaltıyor. Vestel Inverter motor, dayanıklı aksamı ile uzun yıllar boyu tam performansla çalışmaya devam ediyor ve mükemmel yıkama sonuçları veriyor. Vestel CM 9812 çamaşır makinesinde kireç oluşumuna karşı dirençli nikel rezistans sistemi yer alıyor. Ürünün nikel rezistans sistemi, kireç oluşumlarına karşı etkili bir koruma sağlayarak kireçten kaynaklanabilecek arızaların önüne geçiyor ve makinenin ömrünü uzatıyor.

Vestel CM 9812 Çamaşır Makinesi modelinde İnci Kazan özelliği de yer alıyor. Ürünün kazanı, mikro delikler ve inci dokulu yapıdan meydana geliyor ve yıkama işleminin daha hassas bir şekilde yürütülmesini sağlıyor. Vestel İnci Kazan, örme kazak gibi hassas çamaşırların yıkama ve sıkma aşamalarında zarar görmesini engelliyor ve narin çamaşırların gönül rahatlığıyla yıkanmasını sağlıyor. Ürünün ek özelliklerinden biri olan yüksek su basıncına dayanıklı su taşma emniyet sistemi ise yıkama esnasında fazla suyu makineden dışarı atarak su seviyesinin aniden yükselmesinin önüne geçiyor. Aynı zamanda dengesiz yük kontrol sistemine de sahip olan ürün, makine haznesine yerleştirilen çamaşırların yük seviyesine göre sıkma devrini değiştirerek makinenin yıkama esnasında sarsılmasını önlüyor.

Yeni Nesil Çamaşır Makinesi Özellikleri

  • Vestel CM 9812 Çamaşır Makinesi modelinin sonradan ekle fonksiyonu, yıkama esnasında makinenin durdurulup yıkamaya eklemek istenen veya unutulan çamaşırların kolaylıkla programa dâhil edilmesini sağlıyor.
  • Ürünün süper hızlı 12 dakika yıkama seçeneği, hemen ihtiyaç duyulan hafif kirli çamaşırların rekor hızda tamamen temizlenmesini sağlayarak tüketici konforunu en üst seviyeye taşıyor.
  • Özel yorgan yıkama programına sahip olan ürün ile 2 kilograma kadar yıkanabilir etiketli elyaf yorganlar, bütün yüzeyleri tertemiz olacak şekilde yıkanabiliyor.
  • Ürünün tam daire geniş kapısı kullanıcılara oldukça geniş bir yükleme ağzı sunuyor ve yorgan, perde, nevresim takımı gibi büyük hacimli çamaşırların makineye rahatlıkla yerleştirilebilmesine olanak tanıyor.
  • Vestel CM 9812 modelinin özel bumerang gövde tasarımı, yıkama ve sıkma işlemlerinin titreşimini azaltıyor ve makinenin kullanıcıları rahatsız etmeden çalışmasını sağlıyor.
  • Donanımında su kesik emniyet sistemi bulunan ürün, herhangi bir su kesintisi yaşandığında makineyi durdurarak olası arızaların önüne geçiyor. Sistem, su akışı yeniden sağlandığında yıkama programına kaldığı yerden devam ediyor.

Öne Çıkan Standart Teknik Özellikler

Yıkama Kapasitesi: 9 kg

Enerji Sınıfı: A+++

Devir Hızı: 1200 Devir

Ürün Boyutları (Y x G x D): 84,5 x 59,7 x 58,2 cm

Yıllık Enerji Tüketimi: 151 kWh

Yıllık Su Tüketimi: 12100 lt

Yıkama Ses Seviyesi: 53 dB

Sıkma Ses Seviyesi: 73 dB

Vestel CM 9812 Çamaşır Makinesi; kullanım kılavuzu, garanti belgesi ve bağlantı parçalarıyla birlikte geliyor.

Türk Teknoloji Devi: Vestel

İlk fabrikasını 1984 yılında Manisa’da kuran Vestel, beyaz eşya sektörünün önde gelen markaları arasında yer alıyor. Ürettiği yenilikçi teknolojileri sürekli yenileyen firmanın ürün yelpazesinde beyaz eşyadan bilgisayarlara kadar pek çok farklı ürün çeşidi bulunuyor. 100’den fazla ülkeye ihracat yapan Vestel markası, yeni nesil ürünlerini hem Ülke içi hem de yurt dışındaki tüketicilerle buluşturuyor.

Siz de Vestel CM 9812 A+++ 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi modelini tercih ederek ürünün yeni nesil yıkama fonksiyonlarından faydalanabilirsiniz.

 

 
 
Buharlı Yıkama Yok
Çocuk Kilidi Var
Derinlik (cm) 58.2
Ek Özellikler Hızlı Yıkama, Ön Yıkama, Zaman Erteleme
Enerji Sınıfı A+++
Enerji Tüketimi (kWh/yıl) 151
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Genişlik (cm) 59.7
Kontrol Paneli Dijital
Kurutma Kapasitesi (Kg) Yok
Kurutma Özelliği Yok
Maksimum Devir Hızı 1200
Renk Beyaz
Sıkmada Ses Seviyesi (dB) 73
Yıkama Kapasitesi 9 kg
Yıkama Ses Seviyesi (dB) 53
Yıllık Su Tüketimi (lt) 12100
Yükseklik (cm) 84.5