Motul 5100 10W40 4T 1 Litre Motosiklet Yağı
Motul 5100 10W40 4T 1 Litre Motosiklet Yağı

Motul 5100 10W40 4T 1 Litre Motosiklet Yağı

Motul 5100 10W40 4T 1 Litre Motosiklet Yağı motor dostu formülüyle iki tekerli taşıtınızın bakımını düzenli bir şekilde gerçekleştirebilmenizi kolaylaştırır. Motor yağının gelişmiş formülizasyonuyla motorunuzun daha yüksek bir performansla çalışmasını sağlayabilirsiniz. Kullanışlı motosiklet yağı, motorunuzu olumsuz etkilere karşı da korur.

Buharlaşmaya Karşı Dayanıklılık

 • Ürünün ısıya karşı dayanıklı yapısı, motorunuz ısındığında motor yağınızın buharlaşmasını önler.
 • Motor yağınızın eksilmesini önleyen formülizasyon yardımıyla sık sık motor yağını tazelemenize de gerek kalmaz.
 • Motul 5100 10W40 4T modeli 4 zamanlı motora sahip motosiklet modelleri için geliştirilmiştir.
 • Karbon atığı yaratmayan ürün sayesinde motorunuzda istenmeyen tortuların kalmasını önleyebilirsiniz.
 • Ürünün soğuk havaya karşı direnç göstermesi, düşük sıcaklık değerlerinde de akışkan bir yağa sahip olmanızı sağlar.

Teknik Özellikler

 • Kullanım Alanı: 4 Zamanlı Motosiklet Motorları
 • Kullanım Şekli: Motora Uygulayarak
 • Miktarı: 1 Litre

Motul İle Motosikletinizi Koruyun

Motul markası, motorların bakımı için gerekli yağları üretir. Motul'un geliştirdiği etkili formüller yardımıyla motosikletinizden daha iyi bir verim alabilmeniz mümkün hale gelir. Sürücü dostu ürünler geliştiren Motul, hava şartlarına dayanıklı yağ modelleriyle motosiklet kullanıcılarından tam not alır.

Motorunuzun Daha Sağlıklı Çalışması İçin

Yüksek tutunma özelliği sayesinde motosiklet yağı motorunuzun parçalarını başarıyla sarar. Motul motor yağı, taşıtınızın motorunun sorunsuz bir biçimde işlemesi için gerekli akışkanlığı yaratır. İnce bir yağ tabakası yaratan ürün, metal parçaların birbirine sürtünmesini  de önler. Ürünü kullanırken motor aksamının yağlanmasını sağlayacak miktarda ilgili noktalara döküp, ardından da motor kısmını yeniden kapatabilirsiniz.


Ester teknolojisiyle geliştirilen Motul 5100 10W40 Motosiklet Yağı, yüksek ısı dayanıklılığıyla buharlaşmayı önleyerek motorun yağ eksiltmesinin önüne geçiyor. Eksilme olmadığı için eksilmelere bağlı yağ ilavesi gerektirmediğinden yüzde 25-30 oranında yağ tasarrufu sağlıyor. 4 zamanlı motosikletler için geliştirilen Motul 10W40 Motosiklet Yağı, deterjan türevi kimyasal bileşenlerden oluştuğu için karbon atığı ve çamuru oluşturmuyor. Daha önce oluşmuş karbon atığı varsa da zamanla motoru karbon  atıklarından temizliyor. Düşük sıcaklıklarda bile akışkanlığını koruyabilen Motul 10W40 Motorsiklet Yağı, çalıştırdığınız ilk andan itibaren motoru maksimum şekilde koruyor.

Ester Teknolojisiyle Mükemmel Koruma

 • Motor parçalarına bir mıknatıs gibi tutunarak parçalar arasında ince bir film tabakası meydana getiriyor. Bu tabaka motoru ve tüm parçaları aşınmaya karşı koruyor.
 • Metal parçaların birbirleriyle temas etmesini önleyen ince yağ tabakası motorun aşırı ısınmasını engelliyor. Bu motorun kullanım ömrünü uzatıyor. Motorun aşırı ısınmasını engelleyen Motul motorsiklet yağı sayesinde motor daha fazla güç üreterek ulaşabileceği maksimum performansı sergiliyor.
 • Parçalar arasındaki ince yağ tabakası sürtünmeyi engellediği için buna bağlı oluşan motor sesini de yok ediyor. 
 • Çok düşük ve çok yüksek sıcaklıklarda bile viskozitesini koruyabilen motor yağı, iklime bağlı olan yağ değişikliği ihtiyacını ortadan kaldırıyor.
 • Sürtünmeden kaynaklanan tortu oluşumunu engellediği için motorun daima temiz kalmasını sağladığı gibi önceden kalmış tortuları da temizleyerek mükemmel bir motor bakımı da yapıyor.

 

Ürün Hakkında Genel Teknik Bilgiler

 • Viskosite: 10W 40
 • Motor Tipi: 4 Zamanlı
 • Ürün Kalitesi: Tecnosythense Ester
 • Ürün Yelpazesi: Motosiklet

 

Üstün Performans İçin Motul 10W-40

Ester teknolojisiyle üretilen tecnosythense motor yağı artırılmış yırtılma direnci sayesinde ince film tabakası formunu çok yüksek sıcaklıklarda bile koruyabiliyor. Motor maksimum performansla ve en yüksek devirde dahi çalışsa ince bir film şeridi şeklini yağ tabakasında herhangi bir yırtılma veya aşınma oluşmuyor. Ayrıca yumuşak vites geçişleri ve ideal ıslak debriyaj kavramasını sağlayarak sürüş keyfini maksimuma ulaştırıyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR