Philips Performer Silent FC8785/09 650 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge
Philips Performer Silent FC8785/09 650 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge
Philips Performer Silent FC8785/09 650 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge
Philips Performer Silent FC8785/09 650 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge
Philips Performer Silent FC8785/09 650 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Philips Performer Silent FC8785/09 650 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺9.999,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺8.349,00(KDV Dahil)
₺1.048,26 'den başlayan taksitlerle

Ürün Detayları

Philips Performer Silent FC8785/09 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge


PhilipsPerformerSilent FC8785/09 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Yeni nesil teknolojiye sahip bir elektrikli süpürge olan PhilipsPerformerSilent sessizliği ile dikkat çeken yeni nesil elektrikli süpürge modellerinden biridir. Uygun fiyatlı bir ürün olmasının yanı sıra yüksek güç performansına sahip ve oldukça sessiz bir şekilde çalışır. Kullanıcılarının da beğenisini toplayan PhilipsPerformerSilent elektrkli süpürge, toz torbasına sahiptir. Aynı zamanda PhilipsPerformerSilent elektrikli süpürgesi son model süpürge modellerinden biridir. Mevcut olan tüm toz torbalı elektrikli süpürge modelleri arasında en sessiz şekilde çalışma gerçekleştiren modellerin başında yerini alır. Fiyat bakımından da oldukça uygun bir meblağ üzerinde sunulur. Kullanıcılarının tavsiye ettiği bir üründür.


Toz Toplama Özellikli Yüksek Güç

• PhilipsPerformerSilent Toz Torbalı Elektrikli Süpürge tozların ve alerjenlerin %99,9 oranında toplanmasında etkilidir.
• Temiz bir zemin oluşumunda toz torbalı elektrikli süpürge modeli tüm gücünü minimum ses seviyesinde kanıtlar.
• Güçlü emiş gücü ile en dipteki toz ve alerjenlerin dahi süpürgenin toz haznesine hapsedilmesini sağlar. 750w motor gücü süpürgenin emiş potansiyelini kanıtlar niteliktedir.
• Kir ve ince tozların tek seferde alınmasında oldukça etkili bir model olarak bilinir.
• 66 dB özelliği sayesinde PhilipsPerformerSilent Toz Torbalı Elektrikli Süpürge en sessiz ses seviyesinde çalışma gerçekleştiren süpürgelerin başında gelir. Bu özelliği ile tercih konusudur.
• PhilipsPerformerSilent Toz Torbalı Elektrikli Süpürge gelişmiş başlık teknolojisine sahiptir. Kolay bir kullanım sağlaması başlıkların yeni teknolojiyle üretilmesinin sonucudur.


Teknik Özellikleri

• HepaFiltre: var
• Motor Gücü (Watt): 650
• Ses Seviyesi (dB): 66
• Su Haznesi: Yok
• Toz Haznesi: Var
• Toz Torbası: Var


Kutu İçeriği

PhilipsPerformerSilent Toz Torbalı Elektrikli Süpürge kutu içeriğinde çeşitli başlıklar bulunur. Halı başlığı, parke başlığı, koltuk ve perde başlıkları vardır. Aynı zamanda hepa filtre, toz torbası haznesi de kutu içeriğine dahildir. Bununla birlikte ürünün kutu içeriğinde turbo başlık da yer alır.


Maksimum Performans ile Minimum Ses Düzeyi

Bir elektrikli süpürgenin olabileceği minimum sessizlik düzeyinde maksimum performans sergileyen PhilipsPerformerSilent Toz Torbalı Elektrikli Süpürge herkesin dikkatini çekmeyi başarır. Kolay kullanımı ve pratik değiştirilebilir toz torbası ile başarılı bir sonuç sunar. Dipteki kirlerin ve tozların başarılı bir şekilde temizlenmesinde ve hazneye hapsedilmesinde etkilidir. Maksimum performans bağlamında süper emiş gücü ile tüm tozların ve kirlerin %99,9’unun hapsedilmesini sağlar. Böylelikle evinizde yapacağınız temizliklerde PhilipsPerformerSilent Toz Torbalı Elektrikli Süpürge ile tek seferde tüm toz ve alerjenlerden kurtulabilirsiniz. Üstelik koltuk, halı, tüm yüzey ve perdelerde de kullanıma müsait olması için çeşitli özel süpürge başlıkları da bulunur. Kolayca çıkarılıp takılabilir olan başlıklar ile temizlik sürecini sorunsuz şekilde tamamlayabilirsiniz. Fiyat performans açısından yeni nesil teknoloji ile dikkatleri üzerine çeken elektrikli süpürge Philips markasının beğenilen elektrikli süpürge modellerinden biridir.


Son Teknoloji Markası: Philips

Teknolojik ev eşyaları konusunda adını duyurmayı başaran Philips markasının açılımı KoninklijkePhilipsElectronics N.V. olarak ifade edilir. KısacaPhilips olarak nitelendirilen markanın merkezi Hollanda’da bulunur. Dünyadaki en büyük elektronik şirketlerinden biri olarak pek çok farklı alanda çeşitli ürünlerin üretimini gerçekleştirir. 1891 yılından günümüze kadar geçen süreçte Philips markasına ait üretilen onlarca farklı elektronik ürün ve eşya yer alır. PhilipsPerformerSilent Toz Torbalı Elektrikli Süpürge modeli de markaya ait olan ve yeni nesil teknolojiyi içeren bir süpürgedir. Evinizde, ofisinizde her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz elektrikli süpürge ile minimum düzeyde sessizlik içerisinde maksimum emiş gücüne sahip bir performans gösteren süpürge işlemini severek kısa sürede yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR